O mnie

DSC_9032

Patrzę oczami, fotografuję sercem.

Atelier APP to kobiece kadry z wyobraźnią.
To wyjątkowe i pełne emocji zdjęcia dla wymagających.

Moje doświadczenie i wykształcenie artystyczne wsparte jest profesjonalnym sprzętem co sprawia, że Wasze zdjęcia będą wspaniałą pamiątką z Waszych najpiękniejszych dni w życiu! Specjalizuję się w fotografii artystycznej, a szczególności: fotografii ślubnej, reportażu, portretach dzieci i kobiet ciężarnych.
To co robię, robię z pasją!
Samo fotografowanie to jednak nie wszystko – każde zdjęcie poddawane jest starannej komputerowej obróbce. W trakcie sesji wykonuję optymalną ilość zdjęć, które następnie poddaję obróbce graficznej i udostępniam klientowi na płycie DVD lub PENDRIVE, co umożliwia swobodne, samodzielne wykonanie wysokiej jakości odbitek lub projektowanie fotoalbumów.

Fotoalbum Pro to nowoczesna i atrakcyjna forma prezentacji zdjęć, która staje się coraz bardziej modna w fotografii ślubnej. Fotoalbum PRO pozwala utrwalić w dowolnym designerskim i unikalnym projekcie Wasze zdjęcia!

Zapraszam do zapoznania się z przykładami zdjęć zamieszczonymi w GALERII oraz do zapoznania się z zakładką KONTAKT, która zawiera szczegóły oraz propozycje realizacji zleceń.